Magnoliapsycholog.pl - WarszawaOferta

 • Home
 • Oferta
 • Rodzaje zaburzeń, z którymi warto udać się do psychologa

  Jeśli szukasz miejsca, specjalizującego się w świadczeniu porad psychologicznych na terenie Warszawy, z pewnością zainteresuje Cię oferta mojego gabinetu psychologicznego. Pacjenci potrzebujący pomocy przychodzą do mnie z problemami, wymagającymi zróżnicowanych działań psychoterapeutycznych, dlatego postanowiłam wyszczególnić konkretne trudności, będące jednocześnie wyraźnymi sygnałami, z którymi możesz zgłosić się po kompleksową konsultację psychologiczną.

  Zaburzenia psychologiczne wymagające pomocy

  Pomoc psychologiczna konieczna jest w wypadku, gdy pacjenci zmagają się z chorobami takimi jak depresja, bulimia czy anoreksja, a także posiadają związane z nimi myśli samobójcze oraz zauważają u siebie poczucie odrzucenia, niskie poczucie własnej wartości (brak pewności siebie), utrzymujący się obniżony nastrój, czy ogólne zniechęcenie (awersję) i brak nadziei. Osoby, które cierpią na depresję często czują się bardzo samotne. Egzystencjalny lęk oraz natrętne myśli i wspomnienia jedynie wzmagają poczucie braku zrozumienia. W przypadku przewlekłych chorób, warto jak najszybciej zasięgnąć porad psychologicznych. Szybko postawiona diagnoza pomoże w podjęciu stosownych kroków.

  Na konsultację psychologiczną powinny również zgłosić się osoby przechodzące przez różne trudności osobiste oraz pacjenci, których czekają poważne zmiany życiowe (w tym również osoby znajdujące się w okresie dojrzewania). Związane z nimi trudności w podejmowaniu decyzji, a także ciągła niepewność mogą wpłynąć na znaczne obniżenie nastroju, a także skutkować brakiem chęci do podejmowania jakichkolwiek działań.

  Przyczyną nadmiernego stresu u wielu pacjentów są trudności doświadczane w pracy. Oferowane przeze mnie porady psychologiczne skierowane są do osób, które mają poczucie presji wewnętrznej, żyją w ciągłym stresie, a także mają problem z asertywnością.

  Psycholog dla rodzin i związków

  Moja oferta skierowana jest również do osób, które mają problemy rodzinne i kłopoty partnerskie. Na moją pomoc psychologiczną mogą liczyć zarówno pacjenci, którzy nie mogą poradzić sobie z rozstaniem z partnerem, jak i osoby zmagające się z żałobą.

  Jeśli zauważasz u siebie któreś z powyższych zaburzeń, z pewnością pomocna okaże się profesjonalna konsultacja psychologiczna. Wystawiona przeze mnie opinia umożliwi Ci podjęcie dalszych kroków ku osiągnięciu zdrowia psychicznego. Serdecznie zapraszam do mojego gabinetu, znajdującego się w mieście Warszawa.


  Centrum Rozwoju Osobowości Atena - Warszawa 
  01-960 Warszawa | ul. Przy Agorze 14a | tel. 605 136 933