Ewa Czugalińska – dobry psycholog w Warszawie

Ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, pracę magisterską pod kierunkiem dr Ludwiki Wojciechowskiej obroniłam z wynikiem bardzo dobrym.

Odbyte kursy i szkolenia

W trakcie studiów ukończyłam specjalizację Psychoterapia i Wspieranie Rozwoju Osobowości. Jako psycholog wierzę, iż niezwykle ważne jest stałe poszerzanie swojej wiedzy i zdobywanie nowych doświadczeń, dlatego uczestniczyłam w konferencjach i szkoleniach: Instytut Psychoanalizy i Psychoterapii ,,Rozwiązanie traumy przemocy”, Forum przeciw Depresji oraz Forum Konstelacji Rodzinnych prowadzone przez samego twórcę metody ustawień rodzinnych, Berta Hellingera. Powyższe szkolenia i konferencje okazały się niezwykle inspirujące oraz dały mi niezbędne narzędzia do zdobywania doświadczenia w zawodzie dobrego psychologa i dobrego psychoterapeuty. Skończyłam także różne kursy psychologiczne, takie jak: ,,Sztuka radzenia sobie ze stresem” , ,,Poczucie własnej wartości”, ,,Inteligencja emocjonalna”. Każdy z nich nauczył mnie nowych umiejętności, niezwykle przydatnych przy wykonywanej przeze mnie pracy psychologa.

Doświadczenie zawodowe dobrego psychoterapeuty

Posiadam doświadczenie kliniczne w pracy z dorosłymi pacjentami Szpitala Psychiatrycznego z ulicy Nowowiejskiej w Warszawie oraz z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi (Autyzm, ADHD, dysfunkcje neurologiczne) z Poradni Rehabilitacji Neurologicznej ,,Aga” prowadzonej przez Stowarzyszenie ,,Po pierwsze Rodzina” również w Warszawie.

Przez osiem lat współpracowałam także ze Spółdzielnią Specjalistów Rentgenologów ul. Młynarska 8/12. W roku 2015 współpracowałam z Lekarską Spółdzielnią Profesorsko-Ordynatorską w miejscowości Warszawa przy ulicy Waliców 20.

Od ponad ośmiu lat pracuję z pacjentami w Centrum Rozwoju Osobowości ,,Atena”, mieszczącym się w Warszawie, w spokojnej dzielnicy Bielany. Prowadzony przeze mnie gabinet psychologiczny powstał z myślą o wszystkich osobach, borykających się ze zróżnicowanymi zaburzeniami psychicznymi, które nie mają zaufania do psychoterapeuty oraz tradycyjnej psychoterapii analitycznej.

Szczególnie interesuje mnie psychologia z zakresu emocji i motywacji, wzorców pokoleniowych, oraz rozwoju osobistego. Zdobytą wiedzę staram się jak najskuteczniej wykorzystywać podczas psychoterapii, w prowadzonym przeze mnie gabinecie psychologicznym w Warszawie na Bielanach. Klasyczna, dobra psychoterapia analityczna zajmuje zazwyczaj wiele czasu. Ja oferuję Ci skuteczną pomoc psychologiczną, której efekty zauważysz już po kilku wizytach.

W wolnym od pracy psychologa czasie piszę opowieści terapeutyczne. Oprócz tego rzeźbię i fotografuję. Łatwo jest uczęszczać do psychoterapeuty, jednak zdecydowanie trudniej jest znaleźć osobę, której będziesz mógł w pełni zaufać. Dlatego jeśli szukasz dobrego psychologa, dobrego psychoterapeuty, który pomoże Ci uporać się z różnymi zaburzeniami natury psychologicznej, serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojego gabinetu psychologicznego, usytuowanego w mieście Warszawa na Bielanach.